Krepšelis 0
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Yra0daiktai į jūsų krepšelį. Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

1 Gabalas 15 Metrų LC UPC MK UPC 10Gbps OM3/ 40Gbps OM4 MM 50/ 125 Multi Režimas, vienalaikio Dvipusio ryšio 2.0 mm Optinio Pluošto Pleistras Laido

€4.19
  • Dydis: 2.0mm
  • Suderinamas: Aruba
  • Jungties Tipas: LC/UPC
  • Skaidulų Tipas: Multimode
  • Elemento Ilgio: 15m
  • Modelio Numeris: LFM4-15-1
  • Prekės Pavadinimas: ALLSTRONG

Nauja

- +

Pluošto Pleistras Laidas yra naudojamas lankstus pleistras laido prijungimo pluošto grandinės,suteikia multi-mode,single-mode,FC,SC,LC,ST sujungimai; adapterio porceliano terminalo paviršiaus apima PC/APC;visas ilgis gali būti pasirinktas ir gyslų skaičius,ilgis,fizinės struktūros,ir kt pleistras laido ir uodegos pluoštas gali būti savarankiškai atrinkti klientus.Visi pluošto praėjimo yra pagaminti iš aukštos kokybės porceliano, todėl, kad pluošto uodega kabelis ir patch cord, bet konfigūracija gali padaryti optinio signalo praradimo labai mažas ir tokiu būdu užtikrinti labai mažai įterpties nuostoliai ir grąžinimo nuostolių.

Produkto Savybės:

Atitinka pramonės standartas 100% optiniai bandymo siekiant užtikrinti patikimumą, turi mažai įterpties nuostoliai,didelis pelnas, nuostoliai ir naudingumo didesnis nei standartiniai reikalavimai pramonė;aukštos kokybės porceliano praėjimo gali suteikti mažas įterpties nuostoliai ir ilgaamžiškumą;Įvairių tipų jungtys, ir skirtingo ilgio galima pasirinkti,todėl lankstūs.

Standartus Atitiko:

YD/T926I; TAIP/IEC 11801;TIA/EIA-568-B

Gaminio Specifikacijos

Žymos: "iphone" atveju gravity 0, led baterijos lempos mini, hip-hop kutais marškiniai, galaxy aišku, s8 stiklo, led baule vw scirocco, papuošalų rinkinys juoda raudona, papuošalų rinkinys dėžutėje fanxy, harajuku megztinis vyrams, iphone kilimų modelis

Panašūs produktai